تحولي شگرف در نظام آموزشي
ساعت ٥:۳٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٥/٦/۱٩  
ادوارنيوز: احمدي نژاد روز سه‌شنبه در جمع تعدادي از جوانان گفت : دانشجويان ما بايد در حال حاضر عليه انديشه‌هاي ليبرال و اقتصاد ليبرالي فرياد بزنند. يك جوان بايد امروز بر سر رييس‌جمهور خود فرياد بزند كه چرا يك استاد سكولار به علت اين‌كه انديشه‌هاي دانشجو با وي همخواني نداشته، به دانشجو نمره‌ي كم داده است.

تصور كنيد از سال آينده روال يك ترم بصورت زير تغيير مي‌يابد:

۱. انتخاب واحد

۲. پرداخت شهريه براي دانشجويان غير خودي

۳. ثبت نام

۴. حذف و اضافه

۵. شروع كلاسها

۶. امتحانات ميان ترم همزمان با شناسايي اساتيد سكولار در اين مرحله دانشجويان با توجه به نمره‌اي كه ميگيرند برآورد اوليه‌اي از اساتيد سكولار مي‌نمايند.

۷. امتحانات پايان ترم و شناسايي نهايي اساتيد سكولار

۸. فرياد زني بر سر رييس جمهور براي اعتراض به نمره‌هاي كمي كه اساتيد سكولار داده‌اند.

۹. اخراج اساتيد سكولار و افزايش نمره دانشجويان معترض تا حد مطلوب

تبصره) از آنجا كه ممكن است برخي دانشجويان سكولار نيز از اين موقعيت سوء استفاده كرده و اساتيد غير سكول را متهم نمايند لازم است تا دانشمندان جوان كشور بار ديگر دنيا را مبهوت كرده و دستگاه سكولمتر را اختراع نمايند،

اين دستگاه به اساتيد و دانشجويان مشكوك وصل شده و سكولاريته آنها را مي‌سنجند! بنابراين اگر دانشجو سكولار بوده و استاد به خاطر اختلاف نظر به او نمره كم داده دانشجو اخراج مي‌شود و اين خود از به وجود آمدن اساتيد سكولار بعدي جلوگيري مي‌نمايد و اگر استاد درصد سكولاريته زيادي داشت او اخراج مي‌شود.

من به خاطر دارم كه ترم دوم دانشگاه به خاطر اختلاف نظر با يك استاد بدسكول از درس رياضي ۲ افتادم اما آن روز، يك رييس‌جمهور خوب نداشتيم كه بتوانيم بر سر او فرياد بزنيم!

شكر خدا!


کلمات کلیدی: