مرگ بر اين حقوق بشر امريکايی

مرگ بر اين دموكراسي آمريكايي
مرگ بر اين حقوق بشر آمريكايي
مرگ بر اين آزادي‌ي آمريكايي

يك دانشجوي مظلوم ايراني را در كتابخانه دانشگاه آمریکا
نیمه شب به جرم اينكه  كارت نشان نمي‌دهد
و حاضر نيست كتابخانه را ترك كند
به زور از كتابخانه بيرون مي‌كنند و چون امتناع میکرده با باتوم برقی شوک داده‌اند!

خوب اگر مثل ايران با محبت با دانشجو  صحبت كنيد  دانشجو حتي حاضر است خودش را از طبقه سوم خوابگاه به حياط محوطه پرت كند! و بعد هم توبه کند!

و یا اول توبه کند و بعد خودش را پرتاب کند! یا سرش را محکم به جسم سخت بزند! یا جسم سخت به سر خودش بزند!

درس معلم گر بود زمزمه محبتي
دانشجو خودش حتي خودش را ميكشد!

البته در ایران:

چوب معلم گله

هرکی نخوره خله

پ.ن.:  (باتوم برقی چیه!؟ ما که تو ایران ندیدم، پنجه بکس برقی هم داریم؟!)

/ 9 نظر / 4 بازدید
حاجی هسته ای

يک طرح پزوهشی تعريف کردم با مبلغ ۲۰۰۰۰۰۰۰۰ که کسی بتواند باتوم مجازی توليد کند تا حالا انواع مختلفشو اوردن ولی نمی تونه ضربه محکم بزنه حتی شيشه مونيتور يارو رو بشکونه در راستای تحقيق به وبلاگ شما رسيدم ديدم تجربه غنی از همکاری و توجيه قضايا و باتوم دارين اگه می تونين کمکی به اين حقير کنين ممنون می شم اگه اونم نشد بگو چطور يارو را از راه دور تشويق کنيم تا خودشو به جسم سخت بزنه با تشکر در صورت قبولی طرح توليد انبوه به شما می رسد

ژاله

ماه سینه ریز گم شده ی کدام دختر غمگین است ؟ آمده بالای سایه روشن راه تمام دامنه ها پیداست . هوا ...... عجیب میل مگوی باران دارد اما ابری نیست بالا دست باد ، بالا دست برهنه ی باد باید منزل کسی باشد . مرمر لغزان پشت پشه بند از این پهلو به آن پهلو .....! حواس بی قرار مرا ببین ! ما گم شده ایم این جا اینجا دور است ، نا به هنگام است ما تنهاییم ، می ترسیم. او که تا نیمه راه با ما بود ، گفته بود باید آن سوی این دامنه رد کم رنگ راهی باشد آبادی کوچکی کنار راه سلسله ی کهنسال صنوبرانی بلند . راه های بی عبور شب های بی چراغ. به روزم

pezz

من باتوم برقی دیدم، خیلی خفنه! جیززززززززززز جیززززززززززززز اینم صداش!

نيمفادورا

حداقل خوبی این مدل دموکراسی اینه که دوربین بقیه دانشجوها رو یادشون می ره بگیرن خورد و خاکشیر کنن

اسپايدرمرد

چند روز پيش تو اخبار گفت قراره تا اخر امسال تيپ و تجهيزات ماموران انتظامی عوض بشه.. احتمالا به باتوم آب پاش مجهز ميشن! صداش هم اينجوريه فشششششششششش فششششششششششششششششش! از اين کتک کاری ها هر روز تو همين ايران ميبينم ولی اگه هم فيلمی باشه بايد به کجا بدم که پخشش کنن؟! اگه هم تو اينترنت پخشش کنم فردا تکذيب ميشه..!!!

فرنوش

فقط می تونم با شما هم صدا بگم مرگ بر اين حقوق بشر امريکا و درود بر حقوق بشر مدرن ايرانی!!! هيشششششششکی ايرونی نمی شه خداييش هيشکی هم زبون ايرانی رو نمی فهمه (البته ايرونی هم زبون هيشکی رو نمی فهمه)

حمید

این فریاد وا حقوق بشرا! ی دولت ایران حالمو بهم میزنه!

مرد خاکستر

سلام. چقدر تو اين چند وقت که من نبودم عوض شده اينجا. خيال می کردم تنهام. خيال می کردم فقط منم که از بعضی چيزا دردم می گيره. آخه هيچ کس ديگه عين خيالش نبود. هستمت. بهم سر بزن. ويژان ادامه خواهد داشت.