سقوط آزاد به چاله عدالت و اخلاق - قابل توجه آقای دکتر عباسی و امثالهم

سی سال پس از برپایی حکومت مستضعفان و صالحان، پس از برپایی نماز که اولین ثمره حکومت صالحان است، ریاکاری، رشوه، ظاهر سازی، دروغ، فساد و .... ثمره‌های بعدی حکومت صالحان بود!

ای لعنت بر این صلاحیت! که نه راهی به جلو باقی گذاشت و نه پلی به عقب!

 خواندیم و دیدیم آنچه یکی از این آقایان صالحان در صدد انجام آن بوده! و آن خبرگزاری شنیع که از قول یک مقام آگاه این مسئله را یک توطئه قلمداد می‌کند! بله توطئه است برای ناموس تو نه برای ۱۸ تیر!

و امروز شاهد سقوط آزاد اخلاقی جامعه هستیم! این نه یک حادثه که یک سیستم است! همه می‌دانیم، رشوه سیستم است، ریا جزء سیستم است، این بی شرفی‌ها جزء سیستم شده!

کجایی آقای دکتر عباسی که نعره بکشی و همه مسئولین را به بی غیرتی متهم کنی! دختر شیعه را روز روشن در دفتر معاون دانشگاه ..... با تهدید! خاک بر سر مسئولین! خاک بر سر تو!

ای علمای قم!

ای بی غیرت‌های تهران!

ای بی ناموس‌های مستقر در بهارستان!

آسوده بخوابید که حکومت عدل صالحان حسابی کارش را می‌کند!

آن سردارتان که آزاد شد و این استادتان که بند نرفته تبرئه شد!

ای حاجی واشنتگتن کجایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بیا مرا ببر !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! یک جایی که اینترنت نباشد!

 

/ 3 نظر / 6 بازدید
عطیه

از وقتی این خبر رو خوندم فقط دارم از خودم می پرسم که: درهمه جا و همه کس این قدر وقاحت به حد اعلی رسیده؟؟ واقعا همین طوره؟؟این طوری به کجا می رسیم؟

مریم پارسی

بوی گند تعفننشان در این روزهای گرم تابستان چه جدی تر به مشام می رسد. لعنت به این روزها که ما می گذراینم. لعنت به این روزهایی که نفس به سختی می کشیم. لعنت به این اشک های بی فایده ای که در چشمانشان حلقه می زند و این بغض های فروخورده ای که سال هاست مجالی برای ترکیدن نداشته است و ایجور که بویش می آید مجالی نخواهد رسید. لعنت به این خفقان. لعنت. می خوانیم و می شنویم وی می خوانیم و می شنویم و می خوانیم و می شنویسم و بی صدا درون خود می پیچیم و بی صدا فریاد می زنیم و بی صدا له می شویم و بی صدا می شکنیم و لعنت به این روزهایی که ما می گذراینم. لعنت لعنت

پزز

هیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی!