دشمن به شاد نشوی!!!

خدا رییس جمهور را دشمن به شاد کرد!

جداً اعتراف می‌کنم که از کارهای آقای رییس جمهور طی دو سه هفته‌ی گذشته از انتصاب اقای مشایی تا عزل دیرهنگام ایشان و .... عزل چهار وزیر ایشان و سایر کارهای ایشان شاد شدیم! حالا ممکن است بگویید اینها همه برای سرگرم کردن شما بوده! خب هم سرگرم شدیم همه شاد! و البته انتخابات را هم فراموش نکردیم!

اما ....

از  دیگر اشتباه حاکمان شاد نشدیم! قتل زندانیان و اعلام تدریجی آن و آزار خانواده‌های آنها دیگر اشتباه بزرگ حاکمان است که گرچه به نظر من این عمل برای ایجاد رعب و وحشت، اما اشتباه مسلم و خانه برانداز حاکمان است زیرا :

1. تجربه‌ی انقلاب 57 و جنگ نشان داده که مردم ما با دیدن کشته و شهید الزاماً نمی‌ترسند، صدها هزار شهید نشانه‌ی آن است که ترساندن مردم با شهدا بی حاصل است و شاید بتوان گفت مردم را مصمم تر می‌کند!

اما این اشتباه به هیچ وجه موجب شادی نیست، اولا به لحاظ ماهیت بسیار دردآور و زشت آن و دوماً به خاطر آنکه خون، خون می‌آورد.

خون و خونریزی برای مردم عادی می‌شود، همانطور که پس از پیروزی انقلاب مردم از ریخته شدن خون افسران رژیم شاه لذت می‌بردند، از بدون محاکمه کشته شدنشان لذت می‌بردند، من خودم شاهد این ماجراها بودم، مردم عادی عاشق آقای خلخالی بودند! چون خون دیده‌ بودند، و این ماجرا ادامه یافت و بعد منافقین هم به همین خونریزی ادامه دادند، و بعد گروه مقابل و ... جنگ خیلی عادی شد.

خون ریختن بد است، گلوله بد است، گل خوب است، خندیدن به دولت خوب است!

/ 6 نظر / 10 بازدید
مهکامه اکبری

سلام كاوه خوبي؟؟؟ چرا اين همه سياسي؟؟؟ به من هم سر بزن[خجالت]

مریم

حکومت با کفر می ماند اما با ظلم هرگز... هر گز نمی مانند و بسیار امیدوارم که به ذلت افتادن کسانی که در پی به ذلت انداختن مردم هستند را ببینم... اندکی صبر... سحر نزدیک است...

"یالثارات تیتر یک این هفته خود را به ارزیابی حوادث اخیر در دولت اختصاص داده و عنوان «آقای احمدی نژاد! از مردم عذرخواهی کنید»را انتخاب کرده در سرمقاله خود نیز آشکارا به رئیس جمهور هشدار داده است: «اگر چنین رویه‌ای ادامه پیدا کند و تکرار شود از شما می‌خواهیم رأی ما را پس بدهید، چون رأی ما به فرد نبوده بلکه رأی به آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی و خط ولایت مطلقه فقیه بوده و اگر غیر از این باشد، قاطعانه از حضرتعالی می‌خواهیم این رأی را پس بدهید..." فوق العاده است: به جمع طالبین پس گرفتن آرا هر روز اضافه می‌شود حتی این حضرات!!!و حتی اگر برای سرگرمی باشد . این شد مصداق بارز "اللهم اشغل الظالمین بالظالمین"

حضور

البته این همه حماقت و کوته فکری فقط بخشی از سجایای عزیزان بشمار میره!!!

"آیت الله احمد جنتی در خطبه های نماز جمعه تهران گفت: اگراین انتخابات باطل است تمام انتخابات 30 سال گذشته باطل است و اگر آنها درست بوده این انتخابات هم درست است چون وزارت کشور آن را برگزار کرده و شورای نگهبان بر آن نظارت کرده است."ْ (قوت و قدرت این استدلال و برهان مرا به شگفت واداشته و کلا متنبه شدم) "جنتی ادامه داد: بگذارید در ماه شعبان و رمضان مردم به دین و آخرتشان برسند بگذارید این مسئولان کار کنند بدانید مشروعیت به ولایت فقیه است و روز تنفیذ هم ولایت فقیه است که مشروعیت می دهد..." اگر دلتان خواست می‌توانید به این عبارات بخندید ولی این را فراموش نکنید: چه قدر بدبختیم که این انسانهای طناز!!! بر ما حکومت می‌کنند.[ناراحت]

کاوه پارسی

براي مهكامه عزيز! من مي‌خواهم سياسي ننويسم! اما .... يك پست به همين مناسبت خواهم نوشت! كه چرا سياسي مي‌نويسم!