فروش مجوز بی حجابی

همیشه وقتی قیمت نفت پایین می‌آید دولت کارهای جالبی می‌کند:

مثلا وقتی دفعه‌ی پیش قیمت نفت به هشت دلار برای هر بشکه رسید فروش سربازی آغاز شد و بعد از آن دوباره با بالا رفتن قیمت نفت فروش سربازی متوقف شد و در ادامه  رسیدیم به جایی که در ونزوئلا و اکوادور و لبنان و ... مدرسه و خانه و ... ساختیم و بریز و بپاش و کیف کن!

این بار هم شنیده شد و خواندیم در جراید، که قرار است دوباره سربازی را بفروشند! قیمت سایر چیزهای دولتی را هم گران کنند!

شاید اگر قیمت نفت این بار به هشت دلار برسد شاهد آن باشیم که دولت مجوز بی حجابی بفروشد، بنابراین کسانی که مثلا 5 میلیون تومان بدهند می‌توانند در خیابان‌ها بی حجاب باشند و البته باید مجوزشان را  به سینه و پشت خود نصب کنند!

شاید!!!!!!!!!

بی پولی چه می‌کند و پولداری چه ها!

/ 9 نظر / 7 بازدید
اسپایدرمرد

بعدش خوبه روزهای هفته رو هم مرد و زن کنن! روزهای فرد خانوما! روزهای زوج اقایون! در شهر تردد کنن

مریم پارسی

نبودی ببینی اون شب تو گلستان چه خبر بود. همه خیلی خیلی خوش تیپ بودن. انگار نه انگار که گشت ارشادی وجود دارد. چند شب بعد هم که گذرم به گیشا و مرکز خرید آنجا افتاد دیدم که ای بابا! اینجا هم خیلی باحاله. جالبه که گشت ارشاد بود ولی هیچ کاری با کسی نداشت. و همه هم خیلی راحت هر چی دوست داشته بودن پوشیده بودن. اینها از برکات پایین بودن قیمت نفت و نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری است. آری اینچنین است برادر!

مهدی

نظر جالبی بود اگر خبر داشته باشین طرح خرید خدمت مقدس سربازی باز هم به مجلس رفته، حالا تا خرید بی حجابی، ماهواره، مشروبات الکلی، مواد مخدر و ... هم جا داریم

یه دوست

برای کاوه عزیز : ... آبها از آسیا افتاده ، لیک باز ما با موج و توفان مانده ایم هر که آمد بار خود را بست و رفت ما همان بدبخت و خوار و بی نصیب زآن چه حاصل ، جز با دروغ و جز دروغ ؟ زین چه حاصل ، جز فریب و جز فریب ؟ باز می گویند : فردای دگر صبر کن تا دیگری پیدا شود کاوه ای پیدا نخواهد شد ، امید کاشکی اسکندری پیدا شود

مریم

من زیاد اهل نظر دادن نیستم. اما واقعا نتونستم نگم: دقیییییییییییاً. بخدا بعید نیست. چوب حراج به هر اعتقادی به خاطر سیاست و حفظ قدرت1

كاوه

براي يك دوست (احتمالا اميد) شعر بسيار زيبايي بود، ممنون از لطف شما! اما كاش گر كاوه‌اي پيدا نشد سعد و اسكندر هم نيايد، اي اميد!

كاوه

ببخشيد: سعد و اسكندر هم نيايند، اي اميد

Doctor114

سلام : با مطلب زیبا وقابل تامل " دارا و سارا " به روزیم ! http://motaharoon.persianblog.ir/post/112 منتظر قدوم مبارکتان هستیم. نظرات شما راهگشا و امید بخش خواهد بود. لطفا برای دوستان نیز ارسال کنید.