عقل و گ... علت اصلی شکست تيم ايران

چنانچه ميدانيم طب سنتی ما ايرانيان که بوعلی پايه گذار آن بوده،‌ معتقد است بدن انسان از چهار طبيعت:

۱. بلغم

۲. خون

۳. صفرا

۴. سودا

تشکيل شده است. (صبر کنيد ربط آنرا به فوتبال می‌گويم) متاسفانه با ورود پزشکی جديد، اين طب به فراموشی سپرده شده است، ولی حداقل در مورد ما ايرانيان مصداق دارد!

مثلا حتما شما هم گرمی‌تان می‌شود که از نظر پزشکی‌ی جديد حرف بی پايه‌ای است ولی همين جمعه اخوی بزرگ ما يک ليوان شير و موز و کاکائو و شکلات و ... خورده بود پيشانی‌اش پر جوش شده بود! اگر گرمی دروغ است پس سياوش خان چه مشکلی داشت؟!

اما....

مشکل ديگر ما اين است که گاهی اين طبيعت‌ها با هم مخلوط می‌شوند!30.gif
چگونه؟!

می‌دانيد که خون وظيفه رساندن غذا و اکسيژن به سلول‌های بدن و از جمله سلولهای مغز را دارد! تصور کنيد که قدری صفرا يا بلغم از کيسه صفرا يا روده وارد خون شود! ساده‌تر بگوييم قدری مدفوع (گ...) وارد خون شود!

اين بلغم يا صفرا يا (گ...) به همراه خون در بدن می‌گردد و به يک باره وارد مغز می‌شود29.gif! در اين لحظه است که فرد ايرانی کارهايی انجام می‌دهد که معلوم نيست چرا! در اين حالت می‌گويند شخص مورد نظر «عقل و گ..ي» شده است.

اما افراد مختلف  در اين لحظه «عقل و گ...ي» چه می‌کنند؟! مثلا:

يک مدافع به نام کعبی در اين لحظه به يک دروازه‌بان که معمولان «عقل و ...ي» است پاس می‌دهد! در حاليکه اگر خون خالص در بدن او گردش داشت هيچ وقت به ميرزاپور پاس نمی‌داد!

يک دروازبان به طرف توپ حرکت می‌کند ولی در آخرين لحظه خون مخلوط به مغزش نفوذ می‌کند و دلش برای دروازه تنگ می‌شود و بر می‌گردد و گل می‌خورد!

يک نفر در حاليکه خودش تقاضای رشوه کرده وقتی می‌خواهی رشوه بدهی داد می‌زند و می‌گويد «فکر کرديد من از اوناشم»!

يک نفر خودکشی می‌کند!

يک نفر می‌ خواهد مردم را روی ريل مترو حول بدهد!

يک رييس جمهور سابق می‌‌گويد منظور من از دموکراسی همان استبداد است!

بعضی‌ها اين حالت را با اين عبارت بيان می‌‌کنند: «ديوچار يگ حاولتی ديگانه‌ای شده‌ام» يعنی «دچار يک حالت دوگانه‌ای شده‌ام»

عزيزان من همه اين حالت‌ها مربوط به همان امتزاج طبايع مختلف در بدن شما و بنده است! يعنی خون ما ناخالصی پيدا کرده و اين ناخالصی به مغز رسيده! سعی کنيم اين لحظه‌ها را کمتر کنيم!

پس خنکی بخوريد در فصل پاييز انار بخوريد! در تابستان آب زرشک! گرمک هم خيلی خنک است! به تيم ملی هم بدهند و دولت هم بخورد و من هم بخورم  همه باهم ...و .....

 

/ 7 نظر / 3 بازدید
ليلی

آخه اينا اگه خنکي هم بهشون بدن يهو سرديشون می کنه اونوقت کم شل و ولن و نمی تونن راه برن ديگه هيچی!فواره های تف(با عرض پوزش!) هم فوران می کنه!!!!!

pezz

سلام این پست شما یگ حالت دگانه‌ای دره.

مريم

دکتر کاوه! دانشمند زمان! مبتکر شاخه جديدی از علم پزشکی نظريه جديدی ارائه کرده اند. خداييش خودتان ببيند که چقدر مصداق دارد. دکتر کاوه سالهاست که روي اين شاخه مطالعات داشته اند. سعی کنیم مصاديق آن را شناسايی و اعلام کنيم...

اسپايدرمرد

سلام! اين طرحت رو برو به اين ادرس احمدی نژاد بفرست www.president.ir/idea تا شايد برايد دوره بعدی يه واکسيناسيون عمومی انجام بگيره!!! بلاگر هايی که کامنتشون رو مينويسن! ولی نميفرستنش چی؟! اونا هم بايد بخورن؟! انار هم ميوه خيلی خوبيه! زياد بخوريد چون به دستشويی زياد احتياج نداريد!!! و هم عقل و گ...ی نميشی!!! هم بيشتر به کارا ميرسيم!!!!!

دختر با جنس هيچکس

ّهااااااااااااای ای دکتر شما کجا بوديد. کاش نظريه تان را کمی زودتر ارائه می کرديد بل ما نمی باختيم. خودمونيما دم بوعلی گرم هوارتا سال پيش دليل باخت ايران رو می دونسته و پيش بينی کرده بوده. باز اين از وطن گريزون های مزدور می گن نوستراداموس پيشگو بوده...

hamid

باحال بود! ما که عادت کرده ایم به این اختلاط ها

hamid

باحال بود! ما که عادت کرده ایم به این اختلاط ها