آدم کچل بشه کنف نشه

خيلی سخت است وقتی انسان کاری می‌کند که فکر می‌کند کارستان کرده و کسی محل سگ هم به او نمی‌‌گذارد!

بدتر از آن اين است که انسان يک کار شاق خيلی مهم انجام دهد و وقتی ارائه می‌کند بگويند يادش بخير فلانی چقدر کار درست بود! که بخصوص تو فکر کنی او چقدر بی لياقت بوده!

چند شب پيش وقتی از کانال ۵ ديدار شهردار و شورای شهر را با رهبر ديدم خيلی دلم برای قاليباف سوخت!

وقتی قاليباف با افتخار می‌‌گفت من در عرض ۵ ماه تلفن ۱۳۷ را راه‌اندازی کردم و  از اين طريق۸۰ هزار کار برای شهروندان انجام شده و با خودش فکر می‌کرد همه الان در دلشان می‌گويند:

«آفرين قالی! اين کاره،‌ نه اينکه بری کف مسجد بشينی جواب ۲۰ نفر را بدي»

اما وقتی حرفش تمام شد رهبر انقلاب گفتند (نقل به مضمون):

«يکی از کارهای خوبی که آقای احمدی نژاد می‌کردند ارتباط مستقم با مردم بود. و اينکار ايشان را در نظر مردم شيرين کرد ... کسانی هم انتقاد می‌کردند که ... اما اينها حرف است.»

شما خودتان را بگذاريد جای قاليباف، با خود چه می‌‌گفتيد!

آدم پنچری قطار بگيره!

آدم بره تو شيشه نوشابه!

آدم کچل بشه!

آدم زنبور رو بدوشه!

آدم عسل گاو رو تو شيشه کنه!

آدم با شتر بره رالی!

آدم با سينی بره ديزين تو پيست اسکی کنه!

....

اما کنف نشه!  

/ 10 نظر / 3 بازدید
حاجی بد بخت

تازه از زندان در امودی دوباره ..... مگه تعهد ندادی ديگه.................................آخه آدم اين قدر..................................................ای .....................................چی بگم از.............................در پايان... (چیزی که نوشتم خيلی سياسی بود سعی کن بفهمی)

كاوه

حاجی من نمی‌دونم اينارو کی مينويسه اينجا شما که می‌دونی من .... بابا به خدا .... سعی می‌کنم شناساييش کنم .....

علیرضا

سنگ پای قزوين که به گوش شما آشناست!؟ شرط لازم برای تصدی پست های عالی در کشور ما داشتن اين فاکتور به ميزان زياد هست. که البته قالی هم از اين قضيه مستثنی نيستند.

كاوه

تا بحال کامنت کسی را پاک نکرده بودم! با عرض از پوزش ... چون شب عيد است و یار از من چغندر پختخ و ... می‌خواهد و من بايد بروم ..... پس نميتوانم بروم .... و نيز برخی از افرادی که وبلاگ مرا ميخوانند دوستار .... هستند نوشته .... را پاک کردم!

maryam

اي كاوه! از آنجايي كه اين روزها به شدت كار مي كنم و RUP وار زندگي مي كنم و شب ها خيلي خيلي خسته ام و اكانت مركز هم مشكل دارد و شرايط مالي هم اجازه خريد كارت اينترنت را نمي دهد و توپخانه هم اينترنتش امروز وصل شد و بعد از 6 روز دستم به اينترنت خورد، گفتم كامنتي بگذارم و بگويم ملالي نيست جز اينكه مي ترسم دوباره بگيرنت.

اسپایدرمرد

سلام! حيف که نديدم وگرنه خيلی ميخنديدم! بنده خدا قالی! پيش خودش لابد ميگفته: اصلا قهرم ميرم طياره ام رو ميرونم!!!! يا اينکه آدم با هواپیمای سی يکصد و خرده ای بره تو يه اتاق پونزده متری ولی کنف نشه!!!!!!! راستی بابت لينک هم خواهش ميکنم کار خاصی نبود هر چند که بی اجازه بود!! انتظاری هم ندارم که به من لينک بدی اگه از وبلاگ من خوشت اومد لينک بده.......راستی از جشن خنجر از پشت که گفتی خیلی خوشم اومد و کیفور شدم D:...موفق باشی....

نیمفادورا

حالا تصور کن که هردوی اين آدمها در مقابل کسانی که دوره کرباسچی را يادشان هست چقدر کنف هستند. درضمن می شه من لينک بدم بهتون؟

مرد خاکستر

سلام. خوشتر داشتم برای پست های قبليت کامنت گذاشته باشم ولی انگار عادت شده که خودمونم به پستهای قبليمون سر نمی زنيم. چيزی ندارم که بگم. خوب می نويسی. انقدر خوب که اين روزها قحطه. خوش باش. می خوام بلينکمت. يا به زبون خوش اجازه می دی يا التماس می کنم يا می لينکمت ديگه. نشيمنگاه قالی و علی و روحی و بقيه بر و بچه هاشون هم ناپايدار باد. اگه تهرانی می خوام ببينمت

كاوه

جناب مرد خاكستر! موجب موباهات من است كه در اين صفحه كليد زده‌ايد! لينك ما افتخار خواهد كرد به وجود در صفحه شما!