عزل و انتصاب جدید

خبرگزاری کوچه مردها پرس:

در پی حوادث اخیر و عدم همراهی سید حسن خمینی نوه‌ی امام خمینی با حامیان دولت، و اعتراض آقای روح الله حسینیان به ایشان در مرقد امام خمینی! و پس از عزل مهندس میر حسین موسوی از ریاست فرهنگستان هنر و عزل آیت الله صانعی از مرجعیت

جمعی از امت همیشه در صحنه طی طوماری خواستار عزل سید حسن خمینی از نوه‌گی (نوگی) امام شده و خواستار آن شدند تا حجت الاسلام مهندس مهرداد بذرپاش که قدری نیز به خاندان امام شبیه است به جای ایشان به این سمت منصوب و لقب سید و حجت الاسلام نیز به ایشان اعطا شود!

/ 8 نظر / 8 بازدید
کاوه پارسی

اين خبر جعلي بوده و سايت من هك شده است! و پسوورد آن عوض شده است!

همراه

سلام، بدینوسیله از شما دعوت می شود در کیهان، فارس نیوز، رجا نیوز و امثالهم مشغول به همکاری شوید. از طرف بیت رهبری از خبر مندرج در وبلاگ شما قدردانی می شود.

عیسی

در ضمن این تصمیم یک کار کارشناسی شده است و به مسایل سیاسی مربوط نمی شود.

ناشناس

خدایی میرحسین آدمه ! اصلا دین داره ؟؟؟ آخه آدمی که حرمت شکنان عاشوارای حسینی رو مردم خداجو می دونه ، مسلمونه ؟؟؟ حق پیروز است ...

یک آدم بی اطلاع

آقا یا خانم ناشناس ! من چند سوال برام پیش آمده و حالا که شما اینقدر طرفداره حقین میشه مشکلمو حل کنین؟؟؟؟ اصولا آدم کیه؟ اصولا دین چیه؟ اصولا حرمت یعنی چی؟ اصولا مسلمون بودن چه شرایطی داره؟ اصولا ربط مسلمون بودن به آدم بودن یا نبودن چیه؟ اصولا حق با کیه؟

دررودی

هزار و دو راه نرفته [گل] مرسی ...خسته نباشی منتظرتم

پریسا

با این مطلبت هم خیلی خندیدم. امروز هم خنده به من هدیه کردی هم گریه. خیلی جالب بود. دستت درد نکنه.