خاطرات يک روز تابستانی!

چند سال پيش در اين روزها عده‌ای ناشناس که به‌خاطر آنکه لباسشان مال خودشان بود لباس شخصی ناميده می‌شدند به همراه يک سرباز وظيفه به خوابگاه دانشجويان رفتند و آن سرباز يک ريش تراش از خوابگاه دزديد که به خاطر آن محاکمه و محکوم شد! اين سرباز، تنها محکوم و اين تخلف، تنها تخلف اين ماجرا بود!

در جريان اين ريش‌تراش دزدی عده‌ای از طبقه سوم خوابگاه به پايين افتادند! که احتمالا چون شب بوده پنجره را با درب اطاق اشتباه گرفتند! و برخی از آن افراد لباس شخصی که همراه سرباز وارد خوابگاه شده‌ بودند از سر تاسف در اين هنگام فرياد می‌زدند:

يا حسين! يا حسين! و با فرياد خودشان دانشجويان را از پريدن به محوطه برحزر می‌داشتند!

ولی آن دانشجويان خواب‌آلود به فرياد‌های آنها توجهی نکردند و پشت سر هم از پنجره به پايين رفتند! 

بعد آن اشخاص که نتوانستد دانشجويان را متوجه اشتباهشان بکنند سعی کردند با آتش آنها را بيدار کنند! پس درست مثل دهقان فداکار ملحفه اطاق را آتش زدند تا دانشجويان متوجه فرق درب و پنجره بشوند ولی آن دانشجويان باز هم متوجه نشدند و همچنان از پنجره‌ی اطاق‌های  طبقات سوم و چهارم خوابگاه به پايين می‌پريدند.

گرچه در آن سالها هنوز قرص ايکس اينقدر زياد نبود! ولی معلوم نشد چرا آن دانشجويان ايکسی بودند!

همچنين يک نفر غير دانشجو که اصلا دانشجو نبود و فارق التحصيل بود هم توسط يک قطعه سرب که به بدنش وارد شد جان باخت! احتمالا اين سرب، قطعه‌ای از دندان پر کرده‌اش بوده است، که وارد دستگاه گوارش و بعد وارد خون او  و باعث مرگ وی شد!

بعد هم عده‌ای فرصت طلب می‌خواستند با کمک نيروهای خارجی شلوغ‌بازی کنند که خوشبختانه همگی به راه راست هدايت شدند!

اين چيزی است که من از‌ آن تابستان به ياد دارم! که سعی می‌ کنم تا سال ديگر آنرا فراموش کنم، چون اصلا مهم نبود!

شايد من هم خواب ديده‌ام چون اصلا در هيچ روزنامه و سايتی اثری از آن روزها نديدم!

/ 7 نظر / 3 بازدید

يک ماه هم همه سر کار باشند يک ماه است. هميشه سرگرمی هايی برای مردم هست تا اتفاقات مهم در ميان هياهوی آن گم شود. فينال جام جهانی و ۱۸ تير! البته اگر فينال هم نبود حتما يک جشن عاطفه ها را می افتاد...

مريم

کامنت قبلی من بودم!

نيمفادورا

چند وقت پيش همينجوری دنبال عکس احمد باطبی می گشتم. همه سايت هايی که حتی عکسی از او داشتند فيلتر بودند.

اسپايدرمرد

خواب ندیدی! انگار اون موقع اکس خورده بودی! شايد هم توی آب خوردن بعضيا حل کرده بودن! که همچین چیزایی میگن.اونموقع که تابستون نبود! بيست و دو بهمن بود و ملت هم حضور پرشورشون رو اثبات کردن!! تابستون کجا بود! رفتن تو خوابگاه رو با حماسه تسخير لانه جاسوسی اشتباه گرفتی! آتيش بازی رو هم با هم چهار شبنه سوری!! پريدن رو هم با مسابقات شيرجه دهه فجر!! اون قطعه سرب هم احتمالا يه قطعه سرب سرگردون از زمان جنگ بوده که تا الان عمل نکرده بوده!!!! ---------------------------------------------- تف به اين حافظه تاريخی!

حاجی هسته ای

می بينم که حافظ ات ضعيف شده و اسپايدره بايد يادت بياره منم فکر کردم يادم نيومد تو اين خواهرت احتمالا يه فيلم با هم ديدن فکر کردی همه ديدن

اکبر محمدی مرد

کاوه

من زنده‌ام! و يک روز که پرت و پلا همه وبلاگ‌ها را فرا گرفت می‌آيم و باز می‌نويسم! فعلا وبلاگ نوابم را بخوانيد تا بيايم!