خاتمی رفت، اخلاق ماند! سیاست پدر همه را در آورد!

1. بنده معتقدم هیچکس را نباید به زور به کاری واداشت، از جمله کاندیداتوری ریاست جمهوری، چرا؟ چون بالاخره آن شخص می‌رود، یا یک نفر می‌آید که این باید برود، یک پیام از یک مقام عالیرتبه می‌رسد، اخلاق ... و ایشان می‌روند.

2. هرکسی که می‌خواهد برود باید بگویی، برو! معطل نشو زودتر برو، چون او به هر حال خواهد رفت!

3. هیچ گاه واقعیات تاریخی ما معلوم نخواهد شد،‌ چون هیچ کس خاطرات خودش را درست و سالم جرأت نمی‌کند بنویسد! ای کاش خاطراتی مثل خاطرات علم در این سالها نگاشته می‌شد تا بفهمیم چه شد که اینطور شد!

4. به هر حال خاتمی رفت! شاید به این دلیل که اخلاق و اصول و سیاست در یک جا جمع نمی‌شوند.

5. و شاید این بزرگترین عیدی برای اصولگرایان باشد، که این سی و پنج روز (از اعلام کاندیداتوری خاتمی) کابوس دولت خاتمی خواب و عیش آنها را منقص کرده بود!

/ 3 نظر / 7 بازدید

این مشکل سیاست مدار های ما تنها نیست چون ما کمتر یاد می گیریم با جرات خودمون باشیم !! والبته قدرت و اخلاق و اصول و باز قدرت یکجا جمع نمی شوند

لابیرنت

دموکراسی یه اصولی داره...وقتی از آزادی و مردم سالاریه اونوریا فقط مظاهرشو وارد می کنیم واسه عوامفریبی و کلک نتیجش می شه این...کتاندیداتوریایه انتصابی انتخابات پوشالیه الکی و.... خاتمی رفت وما هیچ وقت نفهمیدیم که ماندنش وحالا نیامدنش کار خودش بود یا دستها....دیکتاتوری وقتی لباس قانون بپوشه این جلوه ها ازش در میاد... از آمدن خاتمی مثل گذشته خوشحال نشدم اما از رفتنش کمی هراس برم داشت....میرحسین تاریخ گذشته واصولگراهای ....خدا به داد ما و پدر درآمدمون برسه

؟

آقای کاوه عزیز سال خوبی داشته باشین! فراموش نکنین اینجا ایرانه و هیچ اتفاقی عجیب نیست. سری به ستاد انتخاباتی شیخ بزنید دلیل کناره گیری مبرهن است. ارادتمند شما؟