اسدالله خاكپور؟!<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

دوست عزيزي گاهي مرحمت مي‌نمايد با نام بيز براي من يادداشت مي‌گذارد!

فهميديم كه وبلاگي با نام اسدالله خاكپور منتشر كرده است. اين اولين نوشته اوست:

http://asdollaah.blogspot.com/

 "

asdollaah khaakpoor?

-Who is asdollaah khaakpoor?

--Wrong question.

-Where is asdollaah khaakpoor?

--Syntax Error!

-What is asdollaah khaakpoor?

--Getting closer...

-Why is asdollaah khaakpoor?

--That's it (بقیه شو به علت فقدان سواد فارسی مینویسم)

اسدالله خاکپور یک مفهوم انتزاعی است، مثل شعور عقل و ... (که البته خودش هیچ کدومشونو نداره). اسدالله خاکپور یک اسطوره است ساخته ی ذهن یه مشت اسکول 82ای. اسدالله خاکپور به این جهان آمده تا ما را در جنگ با نیروهای اهریمنی یاری سازد. او زندگی ما را دگرگون خواهد کرد و از پوست ما قایق خواهد ساخت و از هر حیوان جفتی را بر آن سوار خواهد کرد و در اقیانوسهای بی-کران خواهد راند. هر کسی اسدالله خاکپور مخصوص خودش دارد و صبحها به آن ماست و غذای سگ می دهد، او را در بالین خویش پرورش می دهد تا آن روزی که وقتش فرا رسد که یکی بگوید گالیور نقشه رو رد کن بیاد

 "

با اينكه بيز را ناديده دوست دارم نقدي بسيار جدي بر اين نوشته دارم،‌ زيرا اگر جلوي اين حركت گرفته نشود مي‌تواند موجب بروز فاشيسم و يا شونيسم،‌ توتاليتريسم،‌ دگماتيسم، تئوكراسي، و يك جنگ جهاني ديگر شود.

بيز عزيز لطفا مسائل زير را روشن كنيد:

 

  1. با اين ابعادي كه تو براي اسدالله خاكپور تعريف كرده‌اي،‌ ممكن است اسدالله خاكپور ساخته‌ي ذهن يك ... 82 اي باشد اما مي‌تواند دنيا را تحت تاثير قرار دهد! پس اين مسئله به همه مربوط مي‌شود!
  2. اگر اسدالله خاكپور شخصيتي است كه بايد ظهور كند! يا شرايط ظهور او فراهم است كه در اينصورت تا حالا ظهور كرده بود!  پس اكنون شرايط ظهور او فراهم نشده و كسي نيز نبايد به نام او وبلاگ ثبت كند و مدير وبلاگ او شود! اين يك خطر بسيار جدي است!
  3. اگر اسدالله خاكپور وجود دارد بايد پاسخگوي اعمال و رفتار خود باشد او با اين همه قدرت اجرايي اگر يك موجود انتزاعي تلقي شود، هر كار بخواهد مي‌كند اما پاسخگوي رفتار خود نخواهد بود!
  4. اگر اسدالله خاكپور يك مفهوم انتزاعي است،‌ آيا مي‌توان گفت كه تو نمونه‌اي از آن هستي؟ يعني آيا تو اينستنس اسدالله خاكپوري؟ در اين صورت تو بايد خود را اسدالله خاكپور1 يا aاسدالله خاكپور بنامي!
  5. مشكلات فلسفي زيادي در مورد وجود اسدالله خاكپور وجود دارد كه بايد حل شود! تا آن موقع با احتياط فراوان به اين موجود نگاه كنيم! بيز عزيز من از روزي مي‌ترسم كه اين مسئله از دست تو خارج شود و ....

 

 

 

/ 3 نظر / 2 بازدید
bizz

جواب نقد ريزبينانه خود را در وبلاگ من ببين

كاوه

بيز عزيز جواب بسيار قشنگ شما را ديدم و لذت بردم! يادداشت گذاشتن در وبلاگ شما مراسم طولاني‌اي دارد! مي‌تواني آنرا ساده كني كه ثبت نام نخواهد؟

معلوم

باور ميكنيد اسم و فاميل بنده را دقيقاٌ انتخاب كرده ايد و داريد راجع به اون نظرات خودتون را بيان مي كنيد. خواستم بدونم چرا اسم و فاميل من؟ نه كس ديگه!!!!!!