اعتراض به فيلم سيصد

يك ضرب المثل قديمی است  كه مي‌گويد:

وقتي انسان بد بخت مي‌شود غورباغه هم براي او هفت تير مي‌كشد! حالا چه به رسد آمريكايي، كه حتما حق دارد با اين همه بدبختي ما يك لگد هم او به فرهنگ بي صاحب ما بزند!

وقتي اين وضع ما است!

دنيا به خودش اجازه مي‌دهد به كشوري كه اولين پادشاهش اولين منشور آزادي ملل را نوشته اينگونه بي احترامي كند!

به همين مناسبت لينك سايتي كه براي اعتراض به اين فيلم موهن، تشكيل شده است را در وبلاگ خود خود قرار مي‌دهم تا07.gif يك كاري كرده باشم!

اگر اين برادران وارنرز در ايران بودند، تا دستم به شكايت و شكايت كشي گرم است آنچنان سويشان مي‌كردم كه همه‌ي زندگي‌شان را بفروشند و خسارت بدهند تا بتوانيم با آن جلوي نابودي تدريجي تخت جمشيد را بگيريم!

و اما آدرس سايت:

http://300themovie.info

اين سايت در نظر دارد به عنوان بمب گوگلي فعاليت كند!

همچنین از رییس محترم جمهوری کشور ایرانی می‌خواهم که با حضور خود در نیویورک پس از شرکت در جلسه‌ی شورای امنیت با هیئت همراه خود  در یکی از سینماهای نیویورک نیز حاضر شده و اعتراض مردمی ما را به شیوه‌ی برادران خودی اعلام نمایند!

سانس سینما نیوسینما: ۵ تا ۷ بعد از ظهر ۲۵ مارس است!

در ضمن وسیله‌ی ایاب ذهاب برادران از مقابل درب اصلی شورای امنیت به سمت نیوسینما و از آنجا به سمت دفتر نمایندگی ایران فراهم می‌باشد.

/ 6 نظر / 7 بازدید
فرنوش

اصولا هر کی سرشو بيشتر خم می کنه محکمتر و بيشتر تو سری می خوره... اما اگرم بين رمه سرتو بلند کنی گردن درازت با تيغ مثل بقيه همدست می شه... حالا کتک رو ترجيح می دی يا بريده شدن گردنتو؟؟؟

اسپايدرمرد

ای بابا! هر جا ميريم درباره اين فيلمه! خسته شدم از بس کامنت تکراری گذاشتم! وقتی تو بيست و دوم بهمن ميگن دو هزار و پونصد سال طاغوت رو ما در هم شکستيم! انتظار داری که احمدی نژاد بره اونجا از شاهنشاهی دفاع کنه؟! قطعا ميره اونجا و ميگه! ممکنه که شاه های ظالم(!!!!!) ما اينجوری بودن! ولی يکی از دستاورد های انقلاب ما اينه ديگه اون شکلی نيستيم!!!!! البته استثناهايی هم پيدا ميشه!

فرداد دولتشاهي - همنهاد

سلام کاوه عزيز نوروز آمد و من ضمن پاسداشت اين رسم ديرين و ارزشمند ايراني، آرزو مي‌كنم سال 1386 براي همه هموطنان عزيزم از جمله شما وبلاگ‌نويس محترم، سالي پر از بركت و شادكامي باشد. به همين بهانه كوشيده‌ام تا بهترين و بدترين وبلاگ زيست‌محيطي سال 1385 را انتخاب كنم. آيا در اين انتخاب دست ياريم را مي‌فشاريد؟ باور كنيد محيط زيست رنجور وطن، ارزش آن را دارد كه دقايقي از وقت گرانبهاي خويش را به آن انديشه كنيد. درود بر شما و با بهترين آرزوها ...

بهار

سلام کاوه جان .. وبلاگ جالبی داری خواستی به من هم یه سری بزن و کلبه ی درویشی من رو هم نورانی کن ممنون و منتظر نظر قشنگت هستم با تبادل لینک هم موافق بودی بگو بای تا های دوباره ´´´´´´´´¶¶¶¶´´´´´´´´´´´´´´´´´´ ´´´´´´¶¶´´´´¶¶¶¶¶´´¶¶¶¶´¶¶¶¶´´ ´´´´´´¶´´´´´´´´´´¶¶¶¶´¶¶´´´´¶´ ´´´´´´¶´´´´´´´´´´¶´¶¶¶¶¶¶´´´¶´ ´´´´´¶´´´´´´´´´´¶

تک سوار

با اسی موافقم! همه جا حرف از ۳۰۰ ! نمی‌دونم اين خوبه يا بد! اما ما كه هنوز فيلمو نديديم پس نمي‌تونيم رو حساب حرف مردم اعتراض كنيم

بی سرزمين تر از باد

درود بر دوستان هخامنشی اگه ميخواهيد با تاريخ ايران بيشتر آشنا بشيد به ژايگاه من بياييد.